Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Повномасштабне військове вторгнення росії в Україну мобілізувало більшість громадян. З перших днів воєнного стану українці розпочали свою боротьбу з окупантом. Хтось допомагає цивільним, які були вимушені змінити місце проживання, хтось – військовим, закуповуючи амуніцію і озброєння, та найбільш відповідальні і важкі завдання виконують Збройні Сили України. Читати повністю…
Існує одна “пільга” для виїзду за межі України, суть якої недостатньо розкрита в інформаційному просторі, але дуже приваблює військовозобов’язаних, оскільки здається найпростішою для втілення. Читати повністю…
Які різновиди відпусток бувають у військових та як їх можна отримати під час дії правового режиму воєнного стану. Читати повністю…
Законом України “Про судовий збір” визначаються правові засади справляння судового збору, платники, об’єкти та розміри ставок судового збору, порядок сплати, звільнення від сплати та повернення судового збору. Читати повністю…
Юридичний Факт продовжує консультували військовослужбовців щодо підстав звільнення з військової служби під час воєнного стану. Читати повністю…
Чоловіки віком від 18 до 60 років, які мають одну або дві неповнолітні дитини, теж мають можливість виїхати за межі України під час воєнного стану. Читати повністю…
Пропозиції стосовно виїзду чоловіків за кордон прописали ще в одному законопроєкті. Читати повністю…
Кабінет Міністрів України 01 вересня 2021 року прийняв постанову “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 12 липня 2004 р. № 882 і від 28 грудня 2016 р. № 1047”, якою підвищив стипендії. Читати повністю…
Під час воєнного стану лише невелика категорія осіб чоловічої статі має можливість виїжджати з України. Серед них – непридатні до військової служби, ті, хто має трьох і більше неповнолітніх дітей, деякі водії. Читати повністю…