flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Доступність правосуддя для кожної особи забезпечується Конституцією України та в порядку, встановленому законами України. Це, зокрема, стосується й безперешкодного доступу до приміщень судів осіб з обмеженими фізичними можливостями, громадян похилого віку, інших маломобільних груп населення.

Коростенським міськрайонним судом Житомирської області  розроблено і реалізовано комплекс заходів щодо створення гідних умов для перебування у будівлі суду маломобільних груп населення та забезпечення належного рівню захисту їх прав.

Вхід до приміщення Коростенського міськрайонного суду Житомирської області обладнаний з урахуванням державних будівельних норм стаціонарними пандусом і кнопкою виклику з переговорним пристроєм, з вказівкою напрямку руху для маломобільних груп населення, розташованими на прийнятній для маломобільних груп населення  висоті (у т.ч. для інваліда на візку).

 

У суді забезпечено безперешкодний доступ до залів судових засідань, які знаходяться на першому

поверсі.

Також в залах судових засідань встановлено необхідне обладнання для проведення судових засідань в режимі відео конференції.

 

       Приймання громадян також забезпечується на першому поверсі.

       Додатково повідомляємо, що маломобільні групи населення канцелярією суду обслуговуються поза чергою!

       На першому  поверсі також встановлено інформаційний термінал, скориставшись яким можна отримати дані про керівництво суду, графік приймання громадян, контактні номери телефонів суду тощо.

 

У фоє суду розміщені столи, за якими можна заповнити процесуальні документи за встановленими зразками.

 

 

На першому поверсі облаштовано санвузол, який пристосований до потреб маломобільних груп населення.

 

 

З метою створення належних умов перебування маломобільних осіб в приміщенні суду просимо при відвідуванні Коростенського міськрайонного суду Житомирської області звертатись до керівника апарату суду (кабінет № 103) з проханням виклику відповідальної особи, яка надає маломобільним групам населення, у тому числі особам з інвалідністю, кваліфікаційну допомогу під час їх перебування в суді.

Відповідальними особами суду, які надають маломобільним групам населення, у тому числі особам з інвалідністю, кваліфікаційну допомогу під час їх перебування в суді визначено судових розпорядників  – Вишнівську Ірину Миколаївну, Бовсунівського Ігоря Анатолійовича, які при зверненні до суду осіб з обмеженими фізичними можливостями, громадян похилого віку, інших маломобільних груп населення надають допомогу в оформленні заяв про надання копій судових рішень, документів про ознайомлення з матеріалами справи, забезпечувати видачу справ для ознайомлення; надавати консультативну допомогу щодо стану розгляди справи у суді, забезпечувати супровід вказаних осіб у суді тощо.

Контактні зв"язки:

  тел.: (04141) 3-00-11;

 email: inbox@krm.zt.court.gov.ua .

Зважаючи на важливість розв"язання проблеми доступності приміщень судів та інформації для усіх груп населення, Коростенським міськрайонним судом Житомирської області забезпечується постійне оновлення офіційного сайту суду інформацією для маломобільних груп населення.

 

Прес секретар