Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
29 червня 2021 року в Коростенському міськрайонному суді Житомирської області практичним психологом КУ "Коростенський центр професійного розвитку педагогічних працівників КМР" Юлією Томах було проведено тренінг для працівників апарату суду на тему: “Натхнення жіночістю: ресурс жіночої сили та енергії”.
Учасників тренінгу привітала керівниця апарату суду Климчук Т.В., яка подякувала Юлії за співпрацю, підкресливши значення психології не лише у повсякденному житті кожного, а й у професійній діяльності, побажала плідної роботи під час заходу.
Оскільки так склалося, що колектив суду є суто жіночим, Юлія обрала таку тематику тренінгу, метою якої є підвищення своєї самооцінки, розуміння потреб та визначення ресурсів, орієнтирів у власному житті, вміння віднайти своє справжнє місце в сім’ї та відносинах.
В наш сучасний час прогресу жінка постійно відчуває тиск, оскільки має одночасно реалізовуватися як працівник на роботі, як гарна господиня, любляча та уважна жінка і мати.
І можна сміло сказати, що виконуючи ці функції кожна з нас відчуває велике почуття обов’язку, намагаючись відповідати всім загально прийнятим уявленням, які сформувалися у суспільстві про жінку.
Як зазначила Юлія, потрібно не загубити себе та не розчинитися в потребах інших, і завжди пам’ятати, що жінки – це уособлення тендітності та жіночості, та водночас є зосередженням величезної енергії.
Для відчуття своїх сил присутні вчились виконувати вправи, які допомагають віднайти в собі такі сили, вміти бути щирими та активними.
Паралельно з теоретичним матеріалом до уваги слухачів було запропоновано інтерактивне завдання з використанням метафоричних карток, які мали допомогти кожному вивчити себе, свій характер та своє призначення, навчити жінок впізнавати та долати свої комплекси та страхи, вміти сформувати позитивну самооцінку та впевненість у собі.
На останок зустрічі було запропоновано за допомогою різних матеріалів уявити свою жіночість та відчуття життя у творчості.
Під час створення таких робіт, кожен відчув себе трошки дитиною, вільною від напруги навколишнього світу та відтворив у квітах та інших образах свій внутрішній стан.
Такі вправи виявились дуже корисними для психологічного стану учасників, а також сприяли зближенню колективу, оскільки дозволили відчути свободу відкритого, не звичного в робочих умовах, спілкування.
На завершення тренінгу присутні обмінялися своїми думками та враженнями, оскільки такі заходи набувають стрімкої актуальності серед державних службовців.
Тренінг допоміг посилити відчуття впевненості у собі, а крім того, всі отримали заряд позитивного настрою та цікавого досвіду!
Прессекретар суду